'Kthema dashurinë' vjen përplot ritëm nga Edi dhe Rifadija

  • A.P /
  • 30 November 2023 - 19:05
'Kthema dashurinë' vjen përplot ritëm nga Edi dhe Rifadija

Dy këngëtarët e njohur Edi Krasniqi dhe Rifadije Grajqevci, kanë publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 "Kthema dashurinë" mban titullin dueti i cili vjen me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.

 

Pikërisht sot Edi feston dhe ditëlindjen andaj ka arsye të festoj.


 Kënga vjen e realizuar me rastin e festave të fundvitit.

Premierë: "Kthema dashurinë" nga Edi & Rifadija

 

(Kosova Sot Online)