Dafina vishet me fustan të gjatë, mahnit me elegancën e saj

  • E.K /
  • 04 December 2023 - 10:54
Dafina vishet me fustan të gjatë, mahnit me elegancën e saj

Këngëtarja, Dafina Zeqiri, cilësohet si një prej kënëgtarëve më të pëlqyera shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Dafina gjatë karrierës së saj numëron hite të shumta.

Po ashtu, Dafina komentohet mjaft edhe për secilën paraqitje dhe stilin e saj unik të veshjes.

Këtë herë, Dafina ka befasuar me veshjen e saj, ku është shfaqur e veshur me një fustan të gjatë, e ku duket mjaft elegante.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

(Kosova Sot Online)