Rita dhe Fidani dalin rrugëve të New York-ut duke kënduar dhe u përqafuar

  • E.K /
  • 06 December 2023 - 08:50
Rita dhe Fidani dalin rrugëve të New York-ut duke kënduar dhe u përqafuar

Këngëtarët, Rita Haziri dhe Fidan Gashi janë një prej çifteve më të preferuar në showbizin shqiptar, shkruan “Kosova Dot Online”.

Dyshja në fjalë kanë shkuar në New York.

Fidani ka publikuar një video me Ritën, ku shfaqen në rrugë duke kënduar.

Fidani ka bërë me dije se sot do të publikohet kënga e tyre më e re quajtur “Diaspora”.

(Kosova Sot Online)