'Loti i gurbetit' nga Viola do t'ju emocionojë

  • A.P /
  • 06 December 2023 - 18:33
'Loti i gurbetit' nga Viola do t'ju emocionojë

Këngëtarja e njohur Viola, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Loti i gurbetit", mban titullin kënga më e re e këngëtares e cila vjen përplot ritëm dhe me interpretim të shkëlqyer nga Viola.

 

Kënga vjen e realizuar për nder të festave të fundvitit.


 Premierë:  "Loti i gurbetit" nga Viola.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)