Kiara publikon një fotografi, komenti që ja bëri Luizi do ju “shkrijë” së qeshuri

  • E.K /
  • 07 December 2023 - 11:07
Kiara publikon një fotografi, komenti që ja bëri Luizi do ju “shkrijë” së qeshuri

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli, para pak kohësh kanë konfirmuar se shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Dyshja në fjalë kanë treguar se ata do të bëhen prindër të një vajzë.

Këtë herë, Kara ka publikuar një fotografi, në një vend me borë.

Në këtë fotografi i ka komentuar edhe Luizi, ku shkroi “Foto by studio Luiz Baba”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

(Kosova Sot Online)