Bes Kallaku tregon një fotografi interesante duke ngrënë domate dhe djathë

  • E.K /
  • 20 December 2023 - 13:07
Bes Kallaku tregon një fotografi interesante duke ngrënë domate dhe djathë

Artisti, Bes Kallaku, njihet për humorin e tij që ai bën, shkruan “Kosova Sot Online”.

Besi ka publikuar një fotografi duke ngrënë domate me djathë.

“S’kishte si te ndodhte ndryshe, te ndodhte ndryshe s’kish se si”, ka shkruar Besi në fotografinë e tij.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

(Kosova Sot Online)