Sabri Fejzullahu, Don Xhoni dhe Butrint Imeri shfaqen të lumtur

  • E.K /
  • 05 January 2024 - 09:07
Sabri Fejzullahu, Don Xhoni dhe Butrint Imeri shfaqen të lumtur

Këngëtari, Butrint Imeri, ka publikuar një fotografi me dy prej këngëtarëve më të njohur dhe pëlqyer shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Imeri ka publikuar një fotografi me këngëtarin Sabri Fejzullahun dhe Don Xonin.

Treshja në fjalë janë shfaqur pozitive në fotografi.

(Kosova Sot Online)