Elita e zonja edhe në kuzhinë, tregon ushqimin special që ka përgaditur

  • E.K /
  • 12 January 2024 - 13:00
Elita e zonja edhe në kuzhinë, tregon ushqimin special që ka përgaditur

Moderatorja, Elita Rudi, cilësohet si një prej moderatorëve më të mira dhe të bukura shqiptare, përcjell “Kosova Sot Online”.

Elita komentohet edhe për dukjen e saj, e cila gjithmonë shfaqet në formën e saj më të mirë fizike.

Si duket Elita është mjaft e zonja edhe në kuzhinë, ku në fotografinë që ka publikuar shihet se ka bërë pite.

(Kosova Sot Online)