Efi shfaqet në këtë gjendje, tregon se çfarë i ka bërë fytyrës

  • E.K /
  • 13 January 2024 - 14:07
Efi shfaqet në këtë gjendje, tregon se çfarë i ka bërë fytyrës

Ish banorja e ‘BBV2”, Efi Dhedhes, ka treguar trajtimin që e ka bërë në fytyrën e saj, përcjell “Kosova Sot Online”.

Efi ka publikuar një fotografi, ku ka treguar një trajtim të fytyrës që ka bërë dhe se i ka mbushur buzët.

“Nëse nuk ju pëlqejnë nuk është problemi i imi", ka shkruar Efi.

(Kosova Sot Online)