A jeni gati: 'Pikë Vese' po vjen sonte në kryeqytetin shqiptar

  • A.P /
  • 11 February 2024 - 12:45
A jeni gati: 'Pikë Vese' po vjen sonte në kryeqytetin shqiptar

Tanimë çdo gjë është gati për koncertin recital "Pikë Vese", nga këngëtarja  e njohur Vesa Luma, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Koncerti do të mbahet sonte duke filluar nga ora 19:00 në skenën e Teatrit të Operas dhe Baletit në Tiranë.

 

Përmes një postimi në llogarinë e saj sociale, Luma ka shkruar se po pret me padurim për t'i ndarë emocionet me publikun e pranishëm në koncert.

"Pikë Vese në Tiranë sonte! Mezi po presim të ndajme bashkë emocionet dhe energjinë në skenen e Teatrit te Operas dhe Baletit", ka shkruar këngëtarja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

(Kosova Sot Online)