“Nuk mund të vendosja”, Morena tregon zgjedhjen e saj të “vështirë”

  • E.K /
  • 21 February 2024 - 13:24
“Nuk mund të vendosja”, Morena tregon zgjedhjen e saj të “vështirë”

Morena Taraku është mjaft aktive në rrjetin social “Instagram”, shkruan "Kosova Sot Online".

Ajo publikon fotografi nga më të ndryshme të përditshmërisë së saj.

Në një fotografi, ajo ka treguar se ka blerë dy palë atlete të njëjta por me ngjyrë ndryshe.

“Nuk mund të vendosja, andaj i mora të dyja” shkroi ajo, teksa në fotografi shfaqen atletet njëra e kaltër dhe tjetra e zezë.

(Kosova Sot Online)