'Nga stërgjysh e baballarë' vjen nga Shaqir dhe Blert Cërvadiku

  • A.P /
  • 21 February 2024 - 17:18
'Nga stërgjysh e baballarë' vjen nga Shaqir dhe Blert Cërvadiku

Këngëtari i njohur Shaqir Cërvadiku, ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Nga stërgjysh e baballarë", mban titullin kënga më e re e këngëtarit, e cila vjen përplot ritëm në duet me kushëririn e tij Blert Cërvadiku.

 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë: "Nga stërgjysh e baballarë" nga Shaqir dhe Blert Cërvadiku

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)