Adelina publikon imazhin e përmendores të Mbretëreshës Teutë: Në shumë religjione, femra është e veshur, mbuluar

  • E.K /
  • 22 February 2024 - 09:12
Adelina publikon imazhin e përmendores të Mbretëreshës Teutë: Në shumë religjione, femra është e veshur, mbuluar

Këngëtarja e njohur dhe mjaft e dashur për publikun shqiptare, Adelina Ismaili, ka publikuar një fotografi të një skulpture të Mbretëreshës Teutë, e cila paraqitet e tëra nudo, shkruan “Kosova Sot Online”

Adelina në rrjetin e saj social “Facebook” ka parashtruar një pyetje ndjekësve të saj.

“Të dashur miq. Në shumë religjione, femra është e veshur/mbuluar. Si ma komentoni këtë përmendore të Mbretëreshës sonë Teutë?”., ka shkruar Adelina.

(Kosova Sot Online)