Ja kush i thotë Rozës: Flet për kafshët dhe i ha ato!

  • A.P /
  • 22 February 2024 - 14:05
Ja kush i thotë Rozës: Flet për kafshët dhe i ha ato!

Gazi dhe Roza e kanë nisur ditën e sotme me debate. Kjo pasi Roza i do dhe i mbështet kauzat që mbrojnë kafshët. Por Gazi e sheh në një këndvështrim ndryshe këtë cilësi të moderatores, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Teksa ndodheshin rreth pishinës me banorët e tjerë, Gazi i thotë Rozës se nuk i pëlqejnë ankesat e saj, ndërsa më pas i përmendi kafshët.

Sipas tij, nëse Roza do i donte ato nuk do të vishte rroba me prodhimin e lëkurës së tyre, koment i cili e ka acaruar moderatoren.

Ajo i tha se nuk ka dëshirë t’i japë shpjegim, por xhaketa e saj me lëkurën e leopardit është e bërë me qime industriale.

Image


(Kosova Sot Online)