Rina Balaj del me veshje të “zjarrtë”

  • E.K /
  • 23 February 2024 - 10:06
 Rina Balaj del me veshje të “zjarrtë”

Këngëtarja, Rina Balaj, ka publikuar disa fotografi të “zjarrta” në instagramin e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja është shfaqur me një veshje ngjyrë të zezë dhe gjysmë transparente.

Lidhur me pamjen e saj ajo mori komente të shumta nga ndjekësit e saj në “Instagram”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by rina (@isyourgirlrina)

(Kosova Sot Online)