Kida befason me stilin e veshjes, ja çfarë ka vendosur në kokë

  • E.K /
  • 23 February 2024 - 13:04
Kida befason me stilin e veshjes, ja çfarë ka vendosur në kokë

Këngëtarja, Kida, ka shkuar në New York, shkruan “Kosova Sot Online”.

Nga atje Kida ka publikuar pamje të bukura.

Një fotografi që mori vëmendje është një fotografi që Kida ka publikuar më një stil interesant të veshjes.

Këngëtarja është shfaqur me një kapele dhe një shami në kokë.

(Kosova Sot Online)