Kur ta don suksesin s'ka njeri që ta ndalon: Blerando e kap 1 milionshin

  • A.P /
  • 23 February 2024 - 17:53
Kur ta don suksesin s'ka njeri që ta ndalon: Blerando e kap 1 milionshin

Këngëtari i njohur Blerando me këngën e fundit "Jam betu", ka goditur zemrat e publikut, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kjo këngë me tu publikuar ishte pëlqyer tej mase por kur Blerando e publikoj dhe me videoklip ia shtoj edhe më shumë suksesin.

Për 10 ditë të plota hiti "Jam betu" arriti mbi 1 milion shikime.

Këtë moment Blerando e ka ndarë dhe me ndjekësit e tij në llogarinë e tij sociale, derisa ai po punon në realizimin e projekteve të reja...


(Kosova Sot Online)