“Peshkaqeni nuk kafshon..”, Rrezarta tregon se çfarë po bën në pushime

  • E.K /
  • 28 February 2024 - 11:00
“Peshkaqeni nuk kafshon..”, Rrezarta tregon se çfarë po bën në pushime

Rrezarta Shkurta, bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha dhe vajza e tyre kanë shkuar në pushime në Maldive, përcjell “Kosova Sot Online”.

Nga ky vend, Rrezarta ka publikuar pamje të bukura duke i shijuar pushimet.

Rrezarta është shfaqur në formën e saj mjaft të mirë fizike.

”Peshkaqeni nuk kafshon deri në oren 5:00pm. Të pakten kështu më ka thënë Ermali, ose ndoshta do me më heq qafe”, ka shkruar Rrezarta njërën prej fotografive ku shfaqet në ujë.

(Kosova Sot Online)