“Të dua sa jetën”, Adelina Ismaili thotë fjalë unike për bashkëshortin e saj

  • E.K /
  • 29 February 2024 - 10:37
“Të dua sa jetën”, Adelina Ismaili thotë fjalë unike për bashkëshortin e saj

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Adelina Ismaili, ka publikuar një fotografi më bashkëshortin e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Adelina shfaqet pranë bashkëshortit të saj, Val Krasniqit.

“Të dua sa jetën”, ka qenë përshkrimi që i ka bërë Adelina fotografisë.

Përndryshe, dyshja në fjalë janë prindër të një djali.

(Kosova Sot Online)