Drenusha Latifi tregon detaje se si u abuzua nga ish-bashkëshorti i saj

  • A.P /
  • 29 February 2024 - 23:27
Drenusha Latifi tregon detaje se si u abuzua nga ish-bashkëshorti i saj

Këngëtarja e njohur, Drenusha Latifi, ka treguar detaje nga abuzimi që ka përjetuar në familje, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Ajo ka zbuluar se prej më shumë se një viti është ndarë nga ish-burri i saj, Atilla Kardesh, ndaj të cili ka hedhur akuza për dhunë fizike dhe ka publikuar edhe fotografitë e dëmtimeve fizike që ka përjetuar nga dhuna prej tij.

 

Drenusha tregoi se si “e gënjente” vajzën kur ajo e shihte në gjendje të agravuar dhe e pyeste se çfarë ka ndodhur me të.

“Jam rrëzuar, ashtu siç rrëzohesh ti”, ishte përgjigja që ish-missi ia kishte dhënë vajzës, duke e kthyer në shaka për vajzën e saj që si karakteristikë kishte rrëzimin e shprehte – por që në fakt ishte e gjitha një arsyetim për të fshehur dhunën e ushtruar nga ish-burri i saj.

Image

(Kosova Sot Online)