Adelina uron këtë person për ditëlindje : Më zbukuron jetën çdo ditë, kur linde të xhelozova shumë

  • E.K /
  • 01 March 2024 - 09:46
Adelina uron këtë person për ditëlindje : Më zbukuron jetën çdo ditë, kur linde të xhelozova shumë

Këngëtarja, Adelina Ismaili, e ka uruar me fjalët më të mira për ditëlindje motrën e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Adelina ka shkruar fjalët më të mira uruese.

Adelina ka shkruar se motra e saj ja zbukuron jetën, duke thënë se e don shumë dhe se është tezja më e mirë në botë.

“Urime ditlindjen e bukura ime, kur linde, të xhelozova shume. Sot je ti që më zbukuron jetën çdo ditë, Motra e tezja më e mirë në botë, Të dua shumë”, ka shkruar Adelina në urimin e saj.

(Kosova Sot Online)