"Bëj veprimet me sy mbyllur", Megi shfaqet në këtë gjendje interesante

  • E.K /
  • 01 March 2024 - 13:01

Moderatorja, Megi Pojani, ka publikuar një fotografi interesante në instagramin e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur me pizhame dhe pa grim.

“Zgjohem, bëj veprimet me sy mbyllur”, ka shkruar Megi.

(Kosova Sot Online)