Kshtu dukeshin Loredana dhe i dashuri i saj kur ishin fëmijë

  • E.K /
  • 01 March 2024 - 13:16
Kshtu dukeshin Loredana dhe i dashuri i saj kur ishin fëmijë

Këngëtarja, Loredana, ka publikuar një fotografi më ndryshe se sa herave të tjera, shkruan “Kosova Sot Online”.

Loredana ka publikuar pamje se si janë dukur kur ajo ka qenë e vogël dhe i dashuri i saj, Karim Adeyemi.

Loredana e Karim janë mjaft të komentuar për jetën e tyre private.

(Kosova Sot Online)