Blero e uron motrën e tij me fjalët më të mira, shikoni sa shumë ngjajnë

  • E.K /
  • 02 March 2024 - 14:26
 Blero e uron motrën e tij me fjalët më të mira, shikoni sa shumë ngjajnë

Këngëtari, Blero, e ka uruar për ditëlindjen motrën e tij, shkruan “Kosova Sot Online”.

Blero ka publikuar një fotografi të motrës së tij, duke e uruar me fjalët më të mira.

“Motra ime e vetme dhe më e mira i bëfsh 100 të shëndosha zemër. Të dua”, ka shkruar Blero në urimin e tij.

(Kosova Sot Online)