Beni Baksi në zi, humb personin më të dashur të familjes

  • A.P /
  • 03 March 2024 - 11:47
Beni Baksi në zi, humb personin më të dashur të familjes

Këngëtari dhe producenti i njohur Beni Baksi, përmes llogarisë së tij sociale ka njoftuar se sot është ndarë nga jeta nëna e tij e dashur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Njoftim: Shokë dashamirë, miq dhe familjar, sot ndërroj jetë Nëna jonë e dashur Elfete Uka Jakupi", ka shkruar Beni ndër të tjera.

 

Postimi i plotë:

Njoftim shokë dashamir miq familjar, sot ndërroj jetë Nëna jonë e dashur Elfete Uka Jakupi. 
Njëherit ju njoftojmë se varrimi bëhet nesër me datë 03.03.2024 në ora 12:00 në varrezat në Dragodan - Prishtinë. 
E pamja do të mbahët nga e hëna deri të merkurën  në lagjën Emshir rruga Kristaq Cepa.

(Kosova Sot Online)