Adrola Dushi së shpejti nuse në Prishtinë?

  • G.G /
  • 02 April 2024 - 12:37
Adrola Dushi së shpejti nuse në Prishtinë?

Modelja bukuroshe Adrola Dushi, ka kohë që komentohet për jetën e saj sentimentale.

Por asnjëherë nuk konfirmoi lidhjen e saj edhe pse fjalët lartë e poshtë qarkullojnë se ajo dhe Trim Ademi po e shijojnë lidhjen e tyre, larg syrit të publikut.

Së fundmi Adrola u shfaq me vello të bardhë.

Por a do ta shohim së shpejti nuse Adrolën në Prishtinë?

(Kosova Sot Online)