Kush e gjuajti me shishe Elsa Lilën?

  • A.P /
  • 02 April 2024 - 17:05
Kush e gjuajti me shishe Elsa Lilën?

Në Ferma VIP së fundmi ka ndodhur një debat mes Elsa Lilës dhe Rigelsa Cybit, ku edhe ka degraduar në momente aspak të hijshme,, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Rigelsa derisa filloi të ngrinte zërin ndaj këngëtares e gjuajti edhe me një shishe.

 

Debati nisi për shkak të akuzave të Elsës se modelja po i ngatërronte të gjithë konkurrentët me njëri-tjetrin.

“Po ik moj injorante që je 50 e sa vjeçe dhe vjen e më del mua me c*ca jashtë e gjera të tjera”, iu përgjigj Rigelsa e revoltuar.

Ajo vazhdoi: “Nuk ke shans që ti të flasësh për mua dhe të më kritikosh dhe asgjë, je zero”. 

Image


(Kosova Sot Online)