Meritoni dhe Ilnisa përjashtohen nga 'Big Brother Albania VIP 3'/Por çfarë do të ndodh tani?

  • A.P /
  • 02 April 2024 - 23:15
Meritoni dhe Ilnisa përjashtohen nga 'Big Brother Albania VIP 3'/Por  çfarë do të ndodh tani?

Sonte produksioni i Big Brother VIP Albania, ka skualifikuar nga gara Meriton Mjekiqin si dhe Ilnisa Agollin, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Krejt kjo pas situatave tensionuese brenda shtëpisë gjatë këtyre tre ditëve.

 

 

Vendimi vjen pas mbërritjes së zarfit të zi gjatë ditës brenda shtëpisë .

Por çfarë do të ndodh tani, mbetet për tu parë  pasi është nhapur një televotim ku shikuesit do të vendosin në mes të Eglës, Meritonit dhe Ilnisës.

Image

(Kosova Sot Online)