Olta Gixhari befason me fotografinë që ka publikuar, shfaqet në këtë gjendje

  • E.K /
  • 09 April 2024 - 12:53
Olta Gixhari befason me fotografinë që ka publikuar, shfaqet në këtë gjendje

Aktorja, Olta Gixhari, është në pritje të ëmbël, shkruan “Kosova Sot Online”.

Aktorja shumë shpejt pritet që të bëhet nënë për herë të dytë.

Olta është në muajt e fundit të shtatzënisë, ku do të bëhet sërish nënë e një djali.

Së fundmi, Olta ka publikuar një fotografi ku shfaqet tejet e bukur dhe atraktive edhe në këtë peruidhë.

“30 javë shtatzënë”, shkruan ajo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

(Kosova Sot Online)