Befason Butrinti: Unë dhe kësulëkuqja ime ju urojmë Fitër Bajramin

  • E.K /
  • 10 April 2024 - 12:27
Befason Butrinti: Unë dhe kësulëkuqja ime ju urojmë Fitër Bajramin

Këngëtari, Butrint Imeri, i ka blerë vetes një dhuratë unike, shkruan "Kosova Sot Online".

Imeri ka publikuar një fotografi, ku ka treguar se ka blerë një veturë.

“Unë dhe kësulëkuqja ime e re Rari ju urojmë Fitër Bajramin”-ka shkruar ai.

(Kosova Sot Online)