Romeo dhe Heidi shijojnë momente romantike me njëri tjetrin

  • E.K /
  • 17 April 2024 - 12:47
Romeo dhe Heidi shijojnë momente romantike me njëri tjetrin

Banorët e “Big Brother Vip Albania”, Romeo Veshaj dhe Heidi Baci, janë prej banorëve më të komentuar për shkak të lidhjes së tyre, përcjell “KosovaSot Online”.

Mbrëmë, dyshja në fjalë janë shfaqur tejet të lumtur dhe mjaft të afërt me njëri tjetrin.

Romeo dhe Heidi janë shfaqur duke u puthur dhe përqafuar me njëri tjetrin në shtrat.

(Kosova Sot Online)