Labi publikon një video nga kufiri Serbi-Kroaci me kosovarët e ndaluar

  • E.K /
  • 17 April 2024 - 13:11
Labi publikon një video nga kufiri Serbi-Kroaci me kosovarët e ndaluar

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, ka treguar se ju ka dërguar ujë e ushqime kosovarëve që u bllokuan në kufirin Kroaci-Serbi, transmeton “Kosova Sot Online”.

Tahiri ka shkruar se shpreson që të gjendet një zgjidhje sa më parë.

Artisti njoftoi se ka fjetur në Kroaci, dhe siç shkroi ai “ishte e pahijshme nga ana ime të kaloja pa u kthyer me i përshendet qytetarët të cilët janë ndaluar që sa orë në kufirin Kroaci-Serbi”.

(Kosova Sot Online)