Kush po ja bën "flutrat në stomak" Beatrix Ramosajt?

  • E.K /
  • 20 April 2024 - 09:41
Kush po ja bën

Këngëtarja, Beatrix Ramosaj, ka publikuar një fotografi në instagramin e saj, teksa ka dhënë një mbishkrim.

Beatrix Ramosaj është shfaqur e veshur unike dhe ku duket mjaft e lumtur.

“Flutrat n’bark”, ka shkruar Beatrix.

(Kosova Sot Online)