Dua Lipa pushton kopertinën e revistës prestigjoze, duket e mahnitshme

  • E.K /
  • 20 April 2024 - 14:34
Dua Lipa pushton kopertinën e revistës prestigjoze, duket e mahnitshme

Dua Lipa është përzgjedhur si “simbol” i revistës së famshme franceze për gratë “Elle” duke qenë pjesë e kopertinës së saj, përcjell “Kosova Sot Online”.

Ylli i muzikës Pop flet gjerësisht për jetën dhe sfidat e saj.

(Kosova Sot Online)