'Faji jetim' vjen me interpretim nga Fatjeta Barbullushi

  • A.P /
  • 21 April 2024 - 15:00
'Faji jetim' vjen me interpretim nga Fatjeta Barbullushi

Këngëtarja e njohur Fatjeta Barbullushi, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Faji jetim", mban titullin kënga më e re e këngëtares e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga Fatjeta.

 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë:  "Faji jetim" nga Fatjeta Barbullushi. 

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)