“Unë jam goca e babit", Bora me fjalët më të mira për babain e saj

  • E.K /
  • 22 April 2024 - 09:57
“Unë jam goca e babit

Moderatorja, Bora Zemani, ka pasur dje një ditë speciale, shkruan “Kosova Sot Online”.

Dje ka pasur ditëlindjen babai i saj.

Bora ka publikuar pamje të bukura me babain e saj, duke e uruar me fjalë zemre.

“Sot është ditëlindja e babit por meqenëse unë jam goca e babit dhe çdo gjë e tija ka qenë edhe e imja gjithmonë, le te themi se ndihem sikur kam edhe unë ditëlindjen sot! Edhe 100 vite të bukura per zemrën time!”, ka shkruar Bora në urimin e saj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

(Kosova Sot Online)