Soni Malaj befason me fotografitë që ka publikuar

  • E.K /
  • 22 April 2024 - 13:05
 Soni Malaj befason me fotografitë që ka publikuar

Këngëtarja, Soni Malaj, shquhet për talentin e saj dhe zërin unik, përcjell “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja ka befasuar me fotografitë e saja që ka publikuar në rrjetin social “Instagram”.

Në këto pamje ajo shfaqet mjaft joshëse dhe atraktive.

(Kosova Sot Online)