Vesa Luma tregon se është shumë e lumtur, kjo është arsyeja

  • E.K /
  • 23 April 2024 - 09:06
Vesa Luma tregon se është shumë e lumtur, kjo është arsyeja

Këngëtarja, Vesa Luma, ka treguar se ka sjellur këngën e Ramadan Krasniqit në një version të ri, përcjell “Kosova Sot Online”.

Luma ka falënderuar këngëtarin, Ramadan Krasniqin që ju është bashkangjitur këtij versioni të ri të këngës.

“Shijojeni dhe shpërndajeni sa të kenin qef”, ka shkruar Luma.

(Kosova Sot Online)