Meda e Taulanti vijnë me një paralajmërim: Diçka po vjen…

  • E.K /
  • 23 April 2024 - 13:05
Meda e Taulanti vijnë me një paralajmërim: Diçka po vjen…

Këngëtarët e njohur, Meda dhe Taulanti si duket kanë bashkuar forcat për të sjellur së bashku një projekt të ri muzikor, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtari, Meda ka publikuar një fotografi me këngëtarin, Taulantin teksa ka lënë të kuptohet se do sjellin një bashkëpunim në mes tyre.

“Diçka po vjen…”, ka shkruar Meda.

(Kosova Sot Online)