“Për Dashni”, Donjeta dhe Ardi publikojnë bashkëpunimin me mjaft ritëm

  • E.K /
  • 24 April 2024 - 08:17
“Për Dashni”, Donjeta dhe Ardi publikojnë bashkëpunimin me mjaft ritëm

Këngëtarët, Donjeta Morina dhe Ard Gashi, kanë sjellur një bashkëpunim të ri, shkruan “Kosova Sot Online”.

Projekti i tyre më i ri muzikor titullohet “Për dashni”.

Kënga është publikuar edhe me videoklip.

(Kosova Sot Online)