A do të shpallet Meriton Mjekiqi sonte finalisti i dytë i 'Big Brother Albania VIP 3'?

  • A.P /
  • 14 May 2024 - 20:00
A do të shpallet Meriton Mjekiqi sonte finalisti i dytë i 'Big Brother Albania VIP 3'?

Sonte zyrtarisht do të zgjidhet finalisti i dytë i edicionit të tretë të Big Brother Albania VIP 3, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


Meritoni dhe Juli u zgjodhën si dy finalistë potencialë nga Romeo dhe kjo zgjedhje çoi menjëherë në nominim të dy banorët.

Se cili do të jetë mbetet për tu parë...

 

(Kosova Sot Online)