Dafina Zeqiri shfaqet me Rita Orën dhe bashkëshortin e saj, publikon pamje unike

  • E.K /
  • 15 May 2024 - 09:57
Dafina Zeqiri shfaqet me Rita Orën dhe bashkëshortin e saj, publikon pamje unike

Këngëtarja, Dafina Zeqiri, ka publikuar një fotografi në instaStory ku shfaqet me këngëtaren me famë botërore, Rita Ora dhe bashkëshortin e saj, Taika Waititi, shkruan “Kosova Sot Online”.

Dafina nuk ka dhënë detaje tjera rreth kësaj fotografie.

Zeqiri, Ora dhe Waititi janë shfaqur të lumtur në praninë e njëri tjetrit.

Ajo qe bie në sy është se Taika Waititi është shfaqur duke mbajtur në ballë një shqiponjë dykrenare dhe duke formuar me duar një simbolin e shqiponjës.

(Kosova Sot Online)