Xhensila Myrtezaj bën akrobacione të ndryshme, shfaqet tejet joshëse

  • E.K /
  • 15 May 2024 - 13:38
Xhensila Myrtezaj bën akrobacione të ndryshme, shfaqet tejet joshëse

Këngëtarja, Xhensila Myrtezaj, për momentin është një ndër emrat më të komentuar për shkak të jetës së saj private, shkruan “Kosova Sot Online”.

Xhensila shumë shpesh publikon pamje nga palestra, ku tregon format e saja trupore të cilat i ka arritur përmes ushtrimeve.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare ka publikuar një video, ku shfaqet duke bërë akrobacione.

“Besoni se mundeni dhe jeni në gjysmë të rrugës”, ka shkruar ajo.

(Kosova Sot Online)