Fjolla Morina e thotë publikisht: Fisnik Syla është kriminel

  • A.P /
  • 21 May 2024 - 14:18
Fjolla Morina e thotë publikisht: Fisnik Syla është kriminel

Fjolla Morina ka folur për herë të parë për arrestimin e saj në Kukës pasi iu gjet një armë në makinë, për ndarjen me Fisnik Sylën dhe se si ia ka shkatërruar jetën ky njeri, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Ajo tregoi se arma që gjeti policia e Kuksit ishte e Sylën dhe e mori fajin përsipër vetëm për ta ndihmuar, por ai e la në baltë me premtime të rreme.

 

 

Fjolla Morina: Nuk e kuptoj këta gazetarët që merren me një njeri të tillë që vetëm prej meje ai u bë i njohur. Ai u lidh me mua vetëm për t’u bërë i njohur. I them gazetarëve që janë amatorë që merreni me një mashtrues dhe kriminel që ma ka shkatërruar jetën deri më edhe sot në psikiatri, jam me hapa prej atij. Në psikiatri kam përfunduar prej këtij rasti të gjykatave.

Image

(Kosova Sot Online)