'Pse je idhnu ti me mu' thotë Drita Berisha

  • A.P /
  • 21 May 2024 - 17:07
'Pse je idhnu ti me mu' thotë Drita Berisha

Këngëtarja e njohur Drita Berisha, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Pse je idhnu ti me mu" mban titullin kënga e cila vjen përplot ritëm.

 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë:  "Pse je idhnu ti me mu" nga Drita Berisha.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)