“Tekst prej shpirtit tim”, Bes Kallaku dhe Eli Malaj rrënqethin me baladën e tyre

  • E.K /
  • 23 May 2024 - 09:55
“Tekst prej shpirtit tim”, Bes Kallaku dhe Eli Malaj rrënqethin me baladën e tyre

Këngëtarët, Eli Malaj dhe Bes Kallakun, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri, shkruan “Kosova Sot Online”.

Kënga titullohet ‘Mosmirënjohja’.

Balada u prit mjaft mirë nga ana e publikut, ku për pak orë ka marrur mijëra klikime në kanalin “You Tube”.

Ndërsa, Kallaku ka shkruar në instagramin e tij se vargjet e këngës janë shkruar nga thellësia e shpirtit të tij.

(Kosova Sot Online)