Meritoni sot feston ditëlindjen në 'Big Brother Albania VIP'

  • A.P /
  • 23 May 2024 - 17:24
Meritoni sot feston ditëlindjen në  'Big Brother Albania VIP'

Njëri nga pretendentët kryesor për ta fituar 'Big Brother Albania VIP 3', Meriton Mjekiqi, sot ka arsye për të festuar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Ai sot feston ditëlindjen dhe mbush 29 pranvera.

Dy ditë para finales së madhe Meritoni pritet të befasohet sonte brenda shtëpisë nga disa prej ish-banorëve.

(Kosova Sot Online)