Ja kush tenton ta puthë në buzë Baby G

  • A.P /
  • 23 May 2024 - 16:30
Ja kush tenton ta puthë në buzë Baby G

Dijonisi dhe Baby G kanë dhuruar disa momente qesharake brenda fermës, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Ka qenë fermeri i cili është munduar ta puthë në buzë Baby G, mirëpo kjo e fundit nuk e ka lejuar.

 

Sakaq ata kanë kërcyer me njëri-tjetrin dhe nuk kanë munguar batutat mes tyre.

 

Të dy shpërthyen në të qeshura si dhe vazhduan me lojërat dhe ngacmimet e tyre brenda fermës.

Image


(Kosova Sot Online)