Robert Berisha shfaqet duke e përqafuar të dashurën e tij

  • E.K /
  • 24 May 2024 - 10:43
Robert Berisha shfaqet duke e përqafuar të dashurën e tij

Këngëtari, Robert Berisha, dhe e dashura e tij, Ana Skrel, po shijojnë pushimet së bashku, shkruan “Kosova Sot Online”.

Skrel ka publikuar pamje nga pushimet e tyre, teksa shfaqen tejet te dashuruar me njëri tjetrin.

Roberti shfaqet duke e përqafuar të dashuren e tij.

(Kosova Sot Online)