Kiara publikon pamje unike, kështu “përshëndet” vajza e saj

  • E.K /
  • 25 May 2024 - 13:28
Kiara publikon pamje unike, kështu “përshëndet” vajza e saj

Këngëtari, Luiz Ejlli dhe moderatorja, Kiara Tito, ka pak kohë që janë bërë prindër për herë të parë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Dyshja në fjalë janë bërë prindër të një vajzë.

Këtë herë, Kiara ka publikuar pamje të ëmbla, duke shfaqur këmbën e vajzës së saj.

“ Mirëmëngjes", ka shkruar Kiara.

(Kosova Sot Online)